مرکز خرید و فروش لوازم ورزشی شنا
خانه / مایو زنانه / فروش عمده مایو زنانه ومردانه/ بزرگترین بازار لوازم شنا مرغوب ایرانی و وارداتی

فروش عمده مایو زنانه ومردانه/ بزرگترین بازار لوازم شنا مرغوب ایرانی و وارداتی

برای رفتن به استخر و شنا کردن، نیاز به یک سری وسایل است. از جمله وسایل ضروری برای این کار، مایو شنا می باشد. این نوع از لباس را شرکت هایی که در کار تولید آن هستند، برای مردان، زنان و کودکان در سایزهای گوناگونی تولید می کنند. 

مایوهای شنا در طرح ها، رنگ ها و برندهای گوناگونی به بازار عرضه می شوند که هر کدام شان دارای قیمت های خاص خود هستند. این نوع از لباس شنا را می توان از فروشگاه هایی خریداری کرد که در کار فروش انواع لوازم ورزشی می باشند. آنان از برندهای گوناگونی مایوی شنا را به فروش می رسانند. همچنین فروشگاه های تخصصی لوازم شنا را نیز می شود از بازار خرید و فروش پیدا کرد. 

فروش عمده مایو زنانه ومردانه در بزرگترین بازار لوازم شنا مرغوب ایرانی و وارداتی انجام می شود. در این بازار می توانید بهترین برند های داخلی و خارجی را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

فروش عمده مایو زنانه ومردانه/ بزرگترین بازار لوازم شنا مرغوب ایرانی و وارداتی

تولید کنندگان مایو زنانه و مردانه در کشور

تولید کنندگان مایو زنانه و مردانه در کشورتولیدی های مختلفی در کشورمان وجود دارند که انواع مایو را به بازار عرضه می دارند. این تولیدی ها مایو زنانه مردانه را در مدل های متنوعی بسته بندی کرده و به فروش می رسانند. 

از جمله مشهورترین تولیدکنندگان مایوی شنا می توان به این ها اشاره کرد: 

  • شرکت تولیدی ساحل 
  • شرکت تولیدی بهمن 
  • شرکت یوسفی 
  • و … 

محصولات این تولیدی ها را می شود به راحتی از راه های مختلفی به دست آورد و مورد استفاده قرار داد. آنان از جنس های گوناگونی اقدام به تولید مایو می کنند. فروش مایو مردانه فروش مایو زنانه این برندها در مراکز خرید و فروش لباس ورزشی صورت می گیرد. 

می توان از این مراکز خرید مایو مردانه و خرید مایو زنانه را در جنس های متفاوتی انجام داد. 

مرکز فروش عمده مایو زنانه ومردانه

مرکز فروش عمده مایو زنانه ومردانهاز راه های مختلفی می توان مایو زنانه و مردانه را به صورت عمده خریداری کرد. 

یکی از راه ها این است که به مرکز فروش وسایل ورزشی در کلان شهرها مراجعه کرد. در این مراکز نمایندگی شرکت های مختلفی فعالیت می کنند که در کار فروش کلی و جزئی می باشند. آنان با بهترین قیمت و کیفیت متنوعی کالای شان را عرضه می دارند. 

اما راه دیگر این می باشد که به دفاتر فروش کارخانه های تولیدی تماس گرفت. از این طریق می شود با نرخ کم تری خرید عمده را انجام داد. بهرحال کسانی که در کار خرید و فروش جزئی می باشند، برای شان سود بیشتری دارد تا به صورت کلی کالا را تهیه کنند.

لیست قیمت بهترین برند مایو زنانه و مردانه

لیست قیمت بهترین برند مایو زنانه و مردانهلیست قیمت بهترین برند مایو زنانه و مردانه را می توان از فروشگاه های معتبر و یا نمایندگی های فروش برندهای گوناگون خارجی و ایرانی به دست آورد. برای نمونه اگر قصد خرید مایو آدیداس را دارید، بهتر است که فروشگاه اصلی مراجعه کنید. در این فروشگاه هم قیمت را به دست می آورید و هم بهترین جنس را تهیه می کنید. 

اما قیمت لباس مایو را می توان این گونه اعلام کرد: 

  • قیمت مایو مردانه توربو: ۳۹۵۰۰۰ تومان 
  • قیمت مایو مردانه اسپیدو: ۲۳۴۰۰۰ تومان 
  • قیمت مایو زنانه اسپیدو: ۱۹۵۰۰۰ تومان 
  • قیمت مایو زنانه جیوانور: ۱۰۰۰۰۰ تومان 

بزرگترین بازار لباس شنا مرغوب ایرانی و وارداتی

بزرگترین بازار لباس شنا مرغوب ایرانی و وارداتیدر شهرهای مختلف کشورمان می توان بازارهای خرید و فروش انواع لباس شنا را پیدا کرد. برای نمونه در تهران، خیابان منیریه در این زمینه نام آشنا است. می توانید با مراجعه به این بازار، خرید عمده مایو را انجام دهید. در این مراکز برندهای مرغوب خارجی و ایرانی عرضه می شود. برای مثال فروش مایو اسپیدو، آرنا، آدیداس و دیگر مارک های معروف در مرکز فروش صورت می گیرد. 

در کنار این پخش عمده مایو زنانه و مردانه را نیز برخی از نمایندگی های شرکت های تولیدی و وارداتی در بزرگترین بازارها انجام می دهند که می توان به این مراکز برای خرید کلی مراجعه نمود. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیر نظامی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09141091271
telegram icon کانال تلگرام: arksports@
instagram icon اینستاگرام: arksports
email icon پست الکترونیکی: amir70k70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش انواع مایو زنانه و مردانه | فروشندگان برتر آن در سراسر کشور

واحد های تولیدی لباس به ارائه انواع متعددی از لباس ها حتی در قالب لباس شنا پرداخته و از این رو محصولات بسیار متنوعی را به بازار ارائه ساخته اند.یکی از پر کاربرد

پاسخی بگذارید