مرکز خرید و فروش لوازم ورزشی شنا
خانه / مایو شنا / فروش عمده مایو شنا | تولید وسایل ورزشی در جنس های مختلف

فروش عمده مایو شنا | تولید وسایل ورزشی در جنس های مختلف

کارگاه ها و کارخانه جات معتبر و غیر معتبر بسیاری در ایران در زمینه تولید وسایل ورزشی در جنس های مختلف به خصوص تولید انواع توپ و یا لوازم بازی ساحلی و همچنین در زمینه فروش عمده مایو شنا فعالیت دارند. بی شک شنا یکی از لذت بخش ترین ورزش ها در تابستان است و این ورزش نیز همانند تمامی رشته های ورزشی خواهان استفاده از وسایلی چون مایو، گوش گیر, عینک، زیر انداز و غیره است. استفاده از مایو شنا به جهت :

  • طول عمر بیشتر 
  • عدم جذب آب 
  • قیمت پایین تر
  • عدم ایجاد آلودگی 
  • سبک بودن

نسبت به لباس های زیر در هنگام شنا برای خانم ها و آقایان و حتی برای بچه ها الزامی می باشد 

فروش عمده مایو شنا | تولید وسایل ورزشی در جنس های مختلف

تولید مایو شنا در جنس های متنوع

تولید مایو شنا در جنس های متنوع تولید مایو شنا در جنس ها و رنگ های مختلفی صورت میگیرد که از انواع آن ها می توان به مایو یک تیکه، مایو دو تیکه، مایو سه تیکه و مایو اسلامی جهت استفاده خانم ها و و مایو رکابی و پاچه دار جهت استفاده آقایان اشاره کرد جنس بسیاری از مایو های موجود در بازار از نایلون است اما برای افرادی که دارای پوست حساس می باشند استفاده از مایو هایی با درصد نخ بیشتر توصیه میگردد. اگر به دنبال خرید مایوی مناسب هستید حتما به اسم پارچه مایو و سایز آن دقت کنید. همچنین همواره به این نکته توجه داشته باشید که در چه مکانی قرار است از این مایو استفاده کنید. برای شنای بیرون از استخر استفاده از لباس شنا جهت جلوگیری از آسیب های پوستی ناشی از امواج uv و دیگر پرتو های خورشیدی جایگزین پیشنهاد میگردد. 

پخش عمده مایو شنا در کشور

پخش عمده مایو شنا در کشورطی تحقیقات صورت گرفته بین افراد بهترین مرکز خرید مایو در تهران جهت تهیه تجزیهات شنا، منیریه می باشد. در این بخش از شهر تهران میتوان انواع مدل های مایو در رنگ بندی های جذاب با کیفیت  مناسب پیدا کرد. در فروشگاه های منیرینه فروش عمده نیم تنه و مایو شنا با قیمت های نجومی صورت نمیگید، بنابراین جهت خرید به صرفه بسیار مناسب می باشد. پخش عمده مایو های شنا و لباس های زیر از برند های معتبر ایرانی همچون پانیذ، انوشه و لعیا و همچنین اجناس چینی و ترکی به سرتاسر کشور توسط نمایندگی های فروش واقع در شهر تهران صورت میگیرد.همچنین نمایندگی  های معتبر در شهر های دیگر ایران نیز وجود دارند که در جهت فروش انواع وسایل شنا و فروش عمده مایو شنا فعالیت می کنند. 

عرضه مستقیم مایو شنا به بازار

عرضه مستقیم مایو شنا  به بازار بدیهی است که تولیدی مایو زنانه با تولید مایو بچه گانه و مایو سه تیکه زنانه و محصولاتی از این قبیل به جهت عدم نیاز به سرمایه گذاری و مهارت زیاد جهت دوخت انواع مایو در ایران به شدت فعالیت میکنند. این تولیدی ها با عرضه مستقیم محصولات به بازار با کیفیت های مختلف و قیمت بسیار کمتر از اجناس خارجی امکان خرید برای تمامی قشر جامعه را فراهم می سازند. یک مطالعه ی کوچک نشان میدهد که قیمت فروش عمده مایو دارای رنج وسیعی است که نشان دهنده جنس های مختلف با کیفیت های مختلف در بازار است. اما آیا تنها خرید مایو با کیفیت و گران کافی است؟ خیر، علاوه بر کیفیت مایو نحوه نگهداری آن بسیار مهم است زیرا عدم شستشوی مناسب باعث آسیب به تار و پود مایو و در نهایت بد شکل شدن آن میگردد. 

فروش مایو شنا به قیمت درب کارخانه

فروش مایو شنا به قیمت درب کارخانهفروش مایو شنا به قیمت درب کارخانه توسط سایت هایی چون سایت آرنا و شرکت دنیای شنا و غیره صورت میگیرد. امکان خرید از سایت های ویژه کارخانه برند علاوه بر قیمت کمتر، امکان مقایسه اجناس و انتخاب بهترین کالا را فراهم میسازد. بورس مایو زنانه در مشهد از سویی به دلیل انواع پارک های آبی احداث شده در این شهر و از سوی دیگر به دلیل تعداد مسافران زیاد ایرانی و خارجی که هرساله به مشهد سفر می کنند، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به نوعی تعیین کننده قیمت بازار در داخل کشور است. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیر نظامی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09141091271
telegram icon کانال تلگرام: arksports@
instagram icon اینستاگرام: arksports
email icon پست الکترونیکی: amir70k70@gmail.com

پاسخی بگذارید